Корзина
65 отзывов
Киев
Добавить отзыв
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

БИО-ЙОД 250мл., биойод

300 грн.

 • В наличии
+38093-45-151-45
вайбер, телеграмм
 • +38099-45-151-45
 • График работы
 • Адрес и контакты
БИО-ЙОД 250мл., биойод
В наличииБИО-ЙОД 250мл., биойод
300 грн.
Купить
+38093-45-151-45
вайбер, телеграмм
 • +38099-45-151-45
Описание
Характеристики
Информация для заказа
«БІОЙОД УКРАЇНА» ПРИРОДНИЙ ТА БЕЗПЕЧНИЙ ЗАСІБ, ЯКИЙ:

 

✔ ЗНИЖУЕ РИЗИК ВІРУСНИХ ІНФЕКЦІЙНИХ ТА ЗАСТУДНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ.

✔В РАЗІ ЗАХВОРЮВАННЯ СПРИЯЄ ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ В ЛЕГКІЙ ФОРМІ.

 

✔ ЗАПОБІГАЄ РОЗВИТКУ УСКЛАДНЕНЬ ТА ІНШИХ НЕБАЖАНИХ НАСЛІДКІВ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я, ЯК ПІД ЧАС ТАК І ПІСЛЯ ПЕРЕНЕСЕНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ.

 

✔ УСУВАЄ ДЕФІЦИТ ЖИТТЄВО НЕОБХІДНИХ МІКРОЕЛЕМЕНТІВ – ЙОД, ЗАЛІЗО, КОБАЛЬТ, МАРГАНЕЦЬ, МІДЬ ТА ЦИНК.

 

✔ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ВНУТРІШНЬО, ЗОВНІШНЬО ТА ВОЛОДІЄ ЯСКРАВО ВИРАЖЕНИМИ АНТИСЕПТИЧНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ.

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Основа захисту людини в протистоянні вірусним та застудним захворюванням відведена мікроелементу - ЙОД, низька кількість в організмі якого призводить до частих захворювань на вірусні інфекції та застуду, а в йододефіцитних регіонах, до яких відноситься Україна, до підвищеного епідеміологічного ризику.

Саме низька кількість ЙОДУ яку ми отримуємо у щоденному раціоні харчування, призводить до того, що кожен з нас все частіш страждає на різноманітні сезонні захворювання – Грип, ГРВІ, ГРЗ та інші. Мало хто може пройти осінньо – весняний період без застуд та вірусних захворювань, а зачасту ми хворіємо по 2-3 рази на рік.
За твердженнями фахівців це пов’язане в першу чергу з втратою власних захисних властивостей організму, що напряму пов’язане з недостатньою кількістю в нашому організмі – ЙОДУ.

Людина від природи наділена чудовим даром – імунітетом – властивістю організму запобігати проникненню в нього шкідливих бактерій та вірусів, виробляючи при цьому захисні антитіла.
Однак яким би міцним не був імунітет, з часом навколишнє середовище, стреси, нездорова екологія, вода та сучасний стан харчування поступово послабляють захисні сили нашого організму. В першу чергу страждає щитоподібна залоза, яка відповідає за роботу всіх органів. Вона потребує інтенсивного підживлення ЙОДОМ.

За даними експертів Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, Україна знаходиться на останньому місті серед Європейських країн по забезпеченню населення ЙОДОМ у необхідній кількості для здорового функціонування організму.

Саме цю проблему вирішує представлений Вашій увазі препарат «БІОЙОД УКРАЇНА» - СУЧАСНИЙ ПРОДУКТ РОЗРОБЛЕНИЙ ДЛЯ ЛІКВІДАЦІЇ ЙОДОДЕФІЦИТНИХ СТАНІВ СЕРЕД ШИРОКИХ ВЕРСТ НАСЕЛЕННЯ, до складу якого входить йодоорганічна сполука збагачена комплексом мікроелементів – залізо, кобальт, марганець, мідь та цинк, яка за своїм складом, технологією виробництва та ЙОДУ в біологічній формі, на відміну від інших препаратів які містять йодат калію – синтетичний йод, не має аналогів у світі.

«БІОЙОД УКРАЇНА» - ПРОТИВІРУСНІ ВЛАСТИВОСТІ

«БІОЙОД УКРАЇНА» володіє яскраво вираженими імуностимулювальними, імунокоригуючими, антимікробними та антисептичними властивостями. При його вживанні кількість захисних аутогенних клітин збільшується у 20 разів. Навіть при першому вживанні набувається стійкий противірусний (пасивний) імунітет, який проявляється вже через декілька годин та тримається протягом 2 – 3 тижнів. Цього цілком достатньо для того, щоб запобігти багатьом інфекційним захворюванням в період епідемій грипу та інших вірусних інфекцій.

Особливо цікавим фактом, доведеним останніми сучасними дослідженнями, є те що ЙОД здатен нейтралізувати та знищувати віруси та бактерії, при цьому на відміну від противірусних фармацевтичних препаратів, віруси мутуючи не виробляють до нього резистентності, таким чином за висновками фахівців – ЙОД є природним надпотужним противірусним засобом, який здатен врятувати світ від багатьох неконтрольованих стійких вірусних інфекцій та бактерій.

Широкий досвід використання ЙОДУ в шкільних та дошкільних закладах показав унікальні результати. Захворюваність знижувалась у 8 – 9 разів, у порівнянні з попередніми періодами коли йодування не проводилося !!!

Значний практичний досвід та велика кількість наукових досліджень довели:

✔ «БІОЙОД УКРАЇНА» – захищає, запобігає та значно зменшує ризик інфікування під час епідемій грипу та інших вірусних інфекцій.
✔ В разі захворювання «БІОЙОД УКРАЇНА» сприяє перебігу хвороби в легкій формі, запобігає виникненню ускладнень та небажаних наслідків погіршення здоров’я, як під час та після перенесених вірусних захворювань.
✔ Вживання «БІОЙОД УКРАЇНА» є ефективним, дієвим та доцільним методом в профілактиці та комплексному лікуванні ГРВІ, ГРЗ, ГРИПУ та інших сезонних застудних захворювань. 
✔ «БІОЙОД УКРАЇНА» це загальнооздоровчий та профілактичний засіб, рекомендований як для профілактики так і в комплексному лікуванні широкого спектру захворювань.

«БІОЙОД УКРАЇНА» - ПРОДУКТ ЗАГАЛЬНООЗДОРОВЧОЇ ДІЇ

ПРОТИВІРУСНІ ВЛАСТИВОСТІ «БІОЙОДУ УКРАЇНА» це одні з важливих, але не виключні властивості препарату. За даними експертів Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, нестача йоду в організмі є причиною розвитку 90% захворювань. 
ВЖИВАННЯ ПРЕПАРАТУ «БІОЙОД УКРАЇНА» ПОЗИТИВНО ВПЛИВАЄ НА ДІЯЛЬНІСТЬ ВСІХ ОРГАНІВ ТА СИСТЕМ ОРГАНІЗМУ А САМЕ:

✔ «БІОЙОД УКРАЇНА» нормалізує психоемоційний стан, усуває синдром хронічної втоми, метеозалежність (погіршення самопочуття зі зміною погодних умов), нормалізує сон, підвищує працездатність.
✔ «БІОЙОД УКРАЇНА» нормалізує діяльність та запобігає захворюванням щитоподібної залози.
✔ «БІОЙОД УКРАЇНА» покращує память та розумову діяльність, є профілактичним засобом збереження якості розумової діяльності в похилому віці. Запобігає розвитку хвороби АЛЬЦГЕЙМЕРА.
✔ «БІОЙОД УКРАЇНА» захищає від сезонних застудних та вірусних інфекцій. Володіє противірусними, антибактеріальними, протимікробними властивостями.
✔ «БІОЙОД УКРАЇНА»загально нормалізує діяльність серцево-судинної системи. Запобігає розвитку захворювань пов’язаних з порушенням тиску та інших серцево-судинних захворювань в тому числі знижує ризик інфаркту.
✔ «БІОЙОД УКРАЇНА» покращує формулу крові, нормалізує рівень гемоглобіну, агрегацію крові, знижує рівень шкідливого холестерину при цьому сприяє підвищенню рівня корисного холестерину, усуває холестеринові бляшки, запобігає розвитку малокрів’я.
✔ «БІОЙОД УКРАЇНА» позитивно впливає на діяльність шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози, сечовивідної системи.
«БІОЙОД УКРАЇНА» сприяє попередженню розвитку цукрового діабету.
✔ «БІОЙОД УКРАЇНА» запобігає розвитку онкологічних захворювань.
✔ «БІОЙОД УКРАЇНА» володіє яскраво вираженими детоксикаційними властивостями.
✔ ЙОД міститься в кожній клітині організму, тому його належний рівень в організмі захищає всі системи та органи людини від розвитку запальних процесів.
✔ Нестача ЙОДУ в організмі за твердженням фахівців Всесвітньої Організації Охорони здоров’я є головною причиною 90% захворювань. Щоденне вживання «БІОЙОД УКРАЇНА» попереджує їх розвиток, та є надійним захистом Вашого здоров’я.

«БІОЙОД УКРАЇНА» - СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

«БІОЙОД УКРАЇНА» рекомендовано вживати як з метою профілактики так і в комплексному лікуванні при перших симптомах сезонних вірусних та застудних захворювань.
«БІОЙОД УКРАЇНА» застосовується для внутрішнього застосування в якості питної форми, та зовнішньо - краплі в ніс, інгаляції. Крім того «БІОЙОД УКРАЇНА» володіє чудовими антисептичними властивостями.

З ПРОФІЛАКТИЧНОЮ МЕТОЮ рекомендовано вживати 1 раз на день, бажано з ранку, перед прийомом їжі за 15 – 30 хвилин за наступною схемою: у мірний ковпачок налити «БІОЙОД УКРАЇНА» у кількості:
ДІТИ ВІД 3 ДО 5 РОКІВ – 1 мл.
ДІТИ ВІД 5 ДО 14 РОКІВ – 1 – 1,5 мл.
ВІД 14 РОКІВ ТА ДОРОСЛІ – 2 – 2,5 мл.
ЖІНКАМ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ ТА У ПЕРІОД ГОДУВАННЯ ГРУДЬМИ – 2,5 мл.
ПРИ ЗАХВОРЮВАННІ рекомендовано підвищити рекомендовану денну дозу у 2-ва рази.

Приймати внутрішньо, за бажанням у мірний ковпачок додати води. 
УВАГА!!! НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ХЛОРОВАНУ ВОДУ!!!

ПРИ НЕЖИТІ - КРАПЛІ В НІС – «БІОЙОД УКРАЇНА» необхідно розвести прохолодною кип’яченою водою у співвідношенні 1 мл. препарату до 2-2,5 мл. води. Закапувати 2 – 3 рази протягом доби. Приготований розчин не втрачає своїх властивостей протягом доби.

ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ВЕРХНІХ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА ЛЕГЕНЬ – ІНГАЛЯЦІЇ:
ВИКОРИСТАННЯ У НЕБУЛАЙЗЕРІ - «БІОЙОД УКРАЇНА» необхідно розвести прохолодною кип’яченою водою у співвідношенні 1 мл препарату до 2-2,5 мл. води за температури 35 – 370С. Інгаляції проводити 3 – 4 рази на день.

ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ АНТИСЕПТИЧНОГО РОЗЧИНУ – приготувати водний розчин у співвідношенні 5 мл. препарату до 50 мл. води. Приготованим розчином обробляти долоні, обличчя та за необхідності інші відкриті частини тіла. Крім того застосовувати для дезінфекції приміщень (робочих поверхонь).

«БІОЙОД УКРАЇНА» - БЕЗПЕКА

Наявні медичні свідчення дозволяють стверджувати, що при вживанні «БІОЙОД УКРАЇНА» гарно засвоюється тільки фізіологічно необхідна частина ЙОДУ, а його надлишок без метаболічних змін виводиться з організму, що унеможливлює передозування. 
При вживанні «БІОЙОД УКРАЇНА» відсутня будь яка побічна дія. 
Не викликає ГІПЕРТЕРИОЗ.

Взаємодіє з будь якими лікарськими засобами без їх відторгнення, підвищує ефективність прийнятих препаратів на 30%.

ПРОТИПОКАЗАННЯ – ІНДИВІДУАЛЬНА НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ КОМПОНЕНТІВ ПРОДУКТУ.
 

«БІОЙОД УКРАЇНА» - СКЛАД

«БІОЙОД УКРАЇНА» це ЄДИНИЙ відомий препарат на основі ЙОДО ОРГАНІЧНОЇ СПОЛУКИ зібравшої у своєму складі СІМ форм ЙОДУ - елементарний йод, гіпойодна кислота, катіон йоду, трийодид іон, гипойодит іон, йодат іон, калія йодид зв’язуючою матрицею яких слугує молекула альфадекстрину. ЙОД в іонній формі та тільки у такому різноманітті втрачає токсичність, легко та правильно засвоюється.

Унікальність препарату «БІОЙОД УКРАЇНА» крім того, полягає ще й у тому, що до його складу крім ОРГАНІЧНОГО ЙОДУ входять мікроелементи: залізо, кобальт, марганець, мідь, та цинк.

✚ ЗАЛІЗО збагачує кров, є головною складовою частиною дихальних ферментів та гемоглобіну. Щоденна потреба людини в залізі – 18 мг. для жінок, та 10 мг. для чоловіків. Жінкам потрібно більше заліза під час менструацій, вагітності та годування грудьми.

✚ МІДЬ приймає участь в процесі обміну речовин, зокрема, в тканинному диханні, підвищує стійкість організму до багатьох інфекційних захворювань (в т.ч. до пташиного грипу), зв’язує мікробні токсини та підсилює дію антибіотиків.

✚ ЦИНК благотворно впливає на фізичний розвиток, приймає участь у кровотворенні,виробленю інсуліну, впливає на репродуктивну функцію,. Нестача цинку призводить до статевої слабкості, випадінню волосся, карликовості.

✚ КОБАЛЬТ є важливою складовою частиною В12, сприяє засвоюванню заліза, впливає на ріст дитини. Нестача цього мікроелемента призводить до малокрів’я, втраті ваги.

✚ МАРГАНЕЦЬ необхідне для нормального росту дитини, стимулює синтез холестерину, приймає участь в обміні вітамінів В1, В6, С та Е. Він підсилює дію інсуліну та знижує рівень цукру в крові. Протидіє жировій дегенерації печінки. Нестача марганцю в організмі призводить до безпліддя, порушенню кісткоутворення.

«БІОЙОД УКРАЇНА» - ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Крім того «БІОЙОД УКРАЇНА» рекомендовано використовувати в комплексному лікуванні широкого спектру захворювань.

«БІОЙОД УКРАЇНА» рекомендовано при: 
✔ КИШКОВИХ ІНФЕКЦІЯХ (Cальмонольоз, Дизентерія, Холера, Лептоспіроз);
✔ ХАРЧОВИХ ІНТОКСИКАЦІЯХ(Бутулізм, Різноманітні отруєння);
✔ ЗАХВОРЮВАННЯХ КИШКОВО – ШЛУНКОВОГО ТРАКТУ (Гастрит, Виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки, Запалення печінки, Підшлункової залози);
✔ ЗАХВОРЮВАННЯХ ЕНДОКРИННОЇ СИСТЕМИ (Дифузний токсичний зоб);
✔ АЛЕРГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ (Харчова та лікарська алергія, Кропивниця, Ексудативний діатез);
✔ ЗАХВОРЮВАННЯХ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ (Синдром хронічної втоми, істеричний стан, стрес, психоз);
 ПОРУШЕННЯХ ОБМІНУ РЕЧОВИН (Дерматит, Екзема, Псоріаз, Остеопороз);
✔ ЗАХВОРЮВАННЯХ ЛЕГЕНЬ ТА ВЕРХНІХ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ;
✔ У ГІНЕКОЛОГІЇ (Токсикоз при вагітності, Вагінальний кандидоз, Кольпіти та інше);
✔ ПРИ ОНКОЛОГІЇ (Інтоксикація при онкологічних захворюваннях, Діарея, Ендотоксикоз на фоні хіміо- та променевої терапії);
✔ У НЕФРОЛОГІЇ (Хронічна ниркова недостатність, пієлонефрит);
✔ ПРИ ОТРУЄННЯХ (Алкогольних, Хімічних, Медикаментозних);
✔ ПРИ ІНФЕКЦІЙНИХ ТА ПОСТ ІНФЕКЦІЙНИХ СТАНАХ (ГРВІ, ГРЗ, Грип);
✔ ПРИ ПРОФЗАХВОРЮВАННЯХ (Контактах з солями важких металів, свинцевим та цинковим пилом, іонизуючим випромінюванням та іншими компонентами хімічного виробництва).

ЗОВНІШНЄ ВИКОРИСТАННЯ РЕКОМЕНДОВАНО У:

✔ ДЕРМАТОЛОГІЇ (Дерматити, Свербіж, Трофічні виразки, Фурункули);
✔ АЛЕРГОЛОГІЇ (Свербіж, Кропивниця, Діатез);
✔ ПРИ УШКОДЖЕННІ ШКІРЯНОГО ПОКРОВУ (Пролежні, Укуси комах, Термічні, Хімічні, Сонячні опіки, Гнійні утворення, Попрілості, Передопераційні та Післяопераційні рани то що);
 ГІНЕКОЛОГІЇ (Ерозія шийки матки, Вагінальний кандидоз, кольпіти);
✔ ПРИ НЕЖИТІ, КОН'ЮКТИВІТАХ (Алергічного походження, ГРВІ, ГРЗ та інших);
✔ КОСМЕТОЛОГІЇ (Вугревий висип та інше);
✔ ТЕРАПІЇ АУТОІМУННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ(Системна червона вовчанка).

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: Зберігати у пакуванні виробника, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці, за температури від 50 до 250С.

ВИРОБНИК: ТОВ «АКОРД КИЇВ» 

Основные
Производитель  А-Био
Страна производительУкраина
Форма выпускаЖидкость
Количество в упаковке1 шт.
Вес250 г
 • Цена: 300 грн.